• ul. Chmielna 4, 00-020 Warszawa
  • Pon - Pt: 7:30 - 19:30

Nasz zespół

Lekarki i lekarze

Iwona Cielniak

Dr n. med.
Specjalistka chorób zakaźnych

Ukończyła I Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Od wielu lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie i Poradni Profilaktyczno – Leczniczej dla pacjentów żyjących z HIV. Członkini Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS i European AIDS Clinical Society. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy.

Ewa B. Siwak

dr hab.
specjalistka chorób zakaźnych

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, specjalistka chorób zakaźnych, wewnętrznych i epidemiologii. Obecnie od kilku lat pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie, Poradni Profilaktyczno-Leczniczej zajmującej się pacjentami żyjącymi z HIV oraz profilaktyką zakażeń krwiopochodnych.

Mariusz Sapuła

Lek.
Specjalista chorób zakaźnych

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym w Warszawie jako specjalista chorób zakaźnych oraz w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym jako młodszy asystent. Świadczy porady z zakresu chorób zakaźnych, w tym m.in.: konsultacje PrEP, PEP, leczenie kiły, leczenie chorób odkleszczowych.

Iwona Rudnicka

dr n. med.
specjalistka wenerolożka-dermatolożka

Specjalistka II stopnia z dermatologii i wenerologii, adiunktka w Klinice Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową oraz zmian dermatologicznych w obrębie narządów płciowych.

Sylwia Bender

Lek.
Specjalistka urolożka,
Febu

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała specjalizację w dziedzinie urologii z tytułem FEBU. Od czasu ukończenia studiów pracuje w Klinice Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej w Warszawie.

Uczestniczy w licznych kongresach międzynarodowych i krajowych z zakresu urologii.

Konrad Szymański

Lek.
Dermatolog

Absolwent kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, podyplomowych studiów z analityki medycznej (WUM) oraz biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim (UW).

Członek Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii – EADV.

Dagny Krankowska

Lek. Specjalistka chorób zakaźnych

Absolwentka WUM. Odbyła liczne staże zagraniczne.

Członkini Polskiego Towarzystwa Naukowego, European AIDS Clinical Society oraz Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej. Pisze prace naukowe dotyczące osób żyjących z HIV.

Zaangażowana społecznie.

Fizjoterapia

Natalia Stańkowska

fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Fizjoterapeutka uroginekologiczna, trenerka medyczna kobiet w ciąży i po porodzie. Zajmuje się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem pacjentów borykających się z dysfunkcjami i dolegliwościami w obszarze mięśni dna miednicy oraz narządów miednicy mniejszej (problemy ginekologiczne, urologiczne, a także proktologiczne).

Doradczynie i doradcy

Izabela Pazdan

koordynatorka pkd

Tomasz Małkuszewski

konsultant pkd

Wiesław Sokoluk

doradca

Od kilkudziesięciu lat zajmuje się seksuologią kliniczną i seksuologią wieku rozwojowego, prowadząc w tych obszarach praktykę psychoterapeutyczną oraz działalność edukacyjną i szkoleniową. Kierował także Poradnią Młodzieżową Towarzystwa Rozwoju Rodziny. Jest wieloletnim członkiem i superwizorem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego

Anna Sadowska

doradczyni

Związana z organizacjami pozarządowymi, działającymi na rzecz praw seksualnych człowieka (Lambda Warszawa, Fundacja Promocji Zdrowia Seksualnego im. dra Stanisława Kurkiewicza, Stowarzyszenie Stop Gwałtom, Stowarzyszenie Program STACJA). Ze Społecznym Komitetem ds. AIDS związana od września 2019 roku.

Michał Muskała

Doradca

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, terapeuta uzależnień. Członek Społecznego Komitetu ds. AIDS, gdzie koordynuje i realizuje programy edukacyjne, projekty dedykowane osobom podejmujących kompulsywne zachowania seksualne w połączeniu z używaniem substancji psychoaktywnych (tzw. chemseks) i pomocowe, dla osób żyjących z HIV.

Kamila Jarmołowska

doradczyni

Ukończyła psychologię społeczną oraz studia podyplomowe w tym zakresie. Posiada certyfikat terapeutki motywującej Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej. Współtworzyła System Rekomendacji Programów Profilaktycznych i Promocji Zdrowia Psychicznego w Krajowym Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i ich bliskimi (Monar, Ogólnopolski Telefon Zaufania). 

Maciej Nazarewicz

doradca

Weronika Zaród

doradczyni

Pielęgniarki

Joanna Wichłacz

koordynatorka pielęgniarek i położnych

Gabriela Wieczorek

pielęgniarka

Karolina Sopiak

pielęgniarka

Beata Młynarczyk

pielęgniarka

Ewa Wojciechowska

pielęgniarka

Dorota Niesteruk

pielęgniarka

Magdalena Ławrecka

pielęgniarka

Magda Chmiel

pielęgniarka

Barbara Jaszczołt

pielęgniarka

Położne

Wioletta Bąk

położna

Karolina Cholewa

położna

Laboratorium

Jolanta Kaszper

Danuta Chodowiec

Mirosława Pszenna

Grażyna Przedpełska

Violetta Petroniec

Joanna Nowak

Katarzyna Kantorska

Rejestratorki

Julia Kierebińska

Yevgeniya Sidorenko

Katarzyna Kalinowska

Katarzyna Schmidt-Piotrowska

Dział administracyjno-finansowy

Alina Czarnecka

Dyr. administracyjna

Agnieszka Decyk-Dudzińska

dyr. finansowa

Dział IT/techniczny

Piotr Bogucki

Andrzej Janiszewski

Zuzanna Madej

Call Now Button