• ul. Chmielna 4, 00-020 Warszawa
  • Pon - Pt: 7:30 - 19:30

Cytologia moczu Warszawa

Cytologia moczu w Warszawie – nowoczesna diagnostyka

Jeżeli szukasz miejsca w stolicy, które oferuje kompleksowe badania cytologii moczu w nowoczesnych warunkach, serdecznie zapraszamy do naszego laboratorium diagnostycznego w Warszawie.

Posiadamy zespół ekspertów- podzlecamy to badanie z dziedziny cytologii, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach i konferencjach, aby zapewnić pacjentom najwyższy standard usług. Korzystając z najnowszej technologii i aparatury, gwarantujemy precyzyjność i dokładność wyników, które pomogą Ci ustalić stan zdrowia i ogólną kondycję organizmu.

Dla kogo przeznaczone jest badanie cytologii moczu?

Cytologia moczu to badanie, które pozwala na ocenę komórek obecnych w moczu, w celu wykrycia ewentualnych nieprawidłowości, w tym zmian nowotworowych. Jest zalecane osobom z podejrzeniem chorób układu moczowego, a także jako element monitorowania pacjentów po leczeniu nowotworów pęcherza moczowego. Badanie może zlecić lekarz prowadzący, urolog, aby zyskać pełny obraz i kontrolować postępy wdrożonego leczenia.

Jak się przygotować do badania moczu?

Przed badaniem zaleca się unikanie intensywnego wysiłku fizycznego i picia dużej ilości płynów. Mocz powinien być zebrany do sterylnego pojemnika, najlepiej z pierwszego porannego oddania, ze środkowego strumienia. Od razu powinien zostać do nas dostarczony.

Zadbaj o swoje zdrowie z nami!

Nie odkładaj ważnych badań na później. Skorzystaj z profesjonalnych usług naszego laboratorium w Warszawie i zyskaj pewność co do stanu swojego zdrowia. Wykonamy dla Ciebie badanie cytologii moczu oraz inne koncentrujące się na układzie moczowo-płciowym. Zapraszamy!

Call Now Button