• ul. Chmielna 4, 00-020 Warszawa
  • Pon - Pt: 7:30 - 19:30

Badanie moczu Warszawa

Badania Moczu w Warszawie

W samym sercu Warszawy, przy Chmielnej 4 mieści się nowoczesne laboratorium, w którym wykonasz szereg kompleksowych badań, w tym badanie moczu. To jedno z podstawowych badań wykonywanych zarówno profilaktycznie, jak i w celu zdiagnozowania chorób układu moczowo-płciowego i innych. Od jego funkcjonowania zależy ogólne samopoczucie i kondycja całego organizmu, dlatego badanie moczu jest zlecane często w pakietach z innymi badaniami np. krwi czy glukozy.

Działamy na rynku od lat, zdobywając zaufanie wielu pacjentów dzięki precyzyjności, szybkości oraz profesjonalnemu podejściu do każdego przypadku. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług medycznych.

Zakres usług – co obejmuje badanie moczu?

  • Badanie ogólne moczu – szybka i dokładna analiza fizyczna, chemiczna i mikroskopowa.
  • Badanie na obecność bakterii tzw. Posiew moczu– wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych patogenów.
  • Badanie osadu moczu – określenie stanu zdrowia nerek i dróg moczowych.
  • Testy na obecność kamieni nerkowych – wczesne wykrywanie ryzyka kamicy nerkowej.
  • Inne specjalistyczne testy – zgodnie z indywidualnymi potrzebami pacjenta oraz zaleceniami lekarskimi.

Dlaczego warto wybrać nasze laboratorium?

Jesteśmy doświadczonym laboratorium o wieloletniej obecności na rynku. Przebadaliśmy już tysiące pacjentów, dostarczając im szybkie wyniki i informując tym samym o stanie ich zdrowia. Ta wiedza często ratuje życie, a na pewno poprawia ogólne samopoczucie. Cechuje nas profesjonalizm – zatrudniamy wyłącznie doświadczonych diagnostów laboratoryjnych, którzy korzystają w swojej pracy z nowoczesnych technologii. Doskonała lokalizacja gwarantuje wygodny i szybki dojazd, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za wybraniem laboratorium Chmielna 4.

Call Now Button