• ul. Chmielna 4, 00-020 Warszawa
  • Pon - Pt: 7:30 - 19:30

Badanie na obecność antygenu SARS-COV-2 dla Firm

OFERTA DLA FIRM: szybki test na obecność antygenu SARS-COV-2, wykrywający aktywne zakażenie koronawirusem (test immunochromatograficzny Panbio Covid-19 Ag, amerykańskiej firmy Abbott – lidera badań laboratoryjnych).

Jeżeli jesteś pracodawcą i chcesz przebadać swój Zespół pod kątem zakażenia SARS-CoV-2 – zadzwoń i umów dogodny termin!

Ofertę kierujemy do pracodawców, którzy chcą stworzyć swoim pracownikom możliwość wykonania badań w kierunku wykrycia aktywnego zakażenia SARS-CoV-2.

Zespół Poradni Specjalistycznej Chmielna Express dojedzie do siedziby Państwa firmy i wykona badania na miejscu. Wynik uzyskiwany jest w ciągu 15 minut! Cała procedura przeprowadzona jest z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa, w celu zminimalizowania ryzyka transmisji wśród pracowników. 

Badanie wykonywane jest najwyższej jakości testem, przeznaczonym do jakościowego wykrywania antygenu (Ag) SARS-CoV-2 w ludzkich próbkach wymazów z nosogardzieli. Test wykonywany jest przez personel medyczny i przeznaczony do wczesnej, laboratoryjnej, przesiewowej diagnostyki ostrej fazy COVID-19, choroby wywołanej infekcją koronawirusem SARS-CoV-2.

Test cechuje się wysoką swoistością, co oznacza, że wynik dodatni z bardzo wysokim prawdopodobieństwem świadczy o aktywnym zakażeniu koronawirusem.

Badanie na obecność antygenu SARS-CoV-2 jest obecnie, obok badania RT-PCR, rekomendowanym przez Ministerstwo Zdrowia sposobem wykrywania zakażenia SARS-CoV-2 i podlega zgłoszeniu do Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej. Wynik dodatni NIE WYMAGA weryfikacji za pomocą badania metodą Real-Time RT-PCR.

ZALETY TESTU:

  • wysoka czułość (93.3% – 98,2%) i swoistość (99,4%) diagnostyczna badania
  • wynik w ciągu 15-20 minut
  • łatwy i ekonomiczny w użyciu

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O TELEFONICZNY / MAILOWY KONTAKT Z PORADNIĄ: 22 511 50 40 / biuro@chmielna4.pl

Call Now Button